Slayers-Zone

Novinky

Way2win Vánoční Speciál

w2wxmass.jpg

Vánoční svátky jsou tu! Mnozí z Vás ztráví svůj volný čas u prarodičů, v klidu a v pohodě doma se svými rodiči, lyžováním na horách nebo jakkoli jinak. Pro ty z Vás, kteří nemají to štěstí, a tyto svátky pro ně znamenají akorát nezpočet mixů, cwček nebo  gatherů, aspoň doufám potěšíme tímto zvláštním "dárkem".

Série nazvaná way2win , která se těší poměrně velké oblibě, má za úkol pomoci jak začínajícím, tak i pokročilým hráčům Counter-Striku. V minulosti se zde, na portálu United-Games.cz, obejvila podobná série článků s názvem Gaming Advanced. Nejednalo se o nic jiného, než pouhý překlad z webu HLTV.org, kde tyto rady/návody nebo taktiky sepisoval Danny "zonic" Sørensen, hráč MortalTeamWork.

Někdo nemá tu trpělivost, aby při absenci vyhledávacího systému trávil několik hodin pátráním po  všech článcích Gaming Advanced, někdo si už jejich obsah nepamatuje, nebo dokonce jsou tu i tací, kteří o jejich existenci nemají tušení. Proto si teď společně připomeneme všechny díly.

Dílů vyšlo celkem osm. My si je rozdělíme na dvě části. První se bude týkat obecných informací, které obsahují užitečné rady kolem komunikace, tréninku, systému nakupování atp. Druhou část už tvoří samostatné taktiky.

1.ČÁST

GAMING ADVANCED - JAK ZÍSKAT Z TRÉNINKU MAXIMUM

V tomto díle se dočtete, jak probíhá trénink u mTw, na jaké taktiky je dobré se při něm zaměřit, kde se inspirovat, a jak se mTw připravují na zápasy. Dovíte se také důležité informace ohledně taktik při PCW, nebo jak důležitá je motivace.

ODKAZ NA PRVNÍ ČÁST

ODKAZ NA DRUHOU ČÁST

 

GAMING ADVANCED - MONEYSYSTÉM & ANTIECA

Zde najdete užitečné rady týkající se systému nakupování do prvního  pomalého (pistolkového) kola za T, nebo jak nakupovat guny po prvním vyhraném kole.

ODKAZ NA ČLÁNEK

 

GAMING ADVANCED - KOMUNIKACE

Naleznete zde užitečné rady ohledně komunikace při hře. Jak správně hlásit pozice, jak je důležitá shodná terminologie pro místa na mapě atp.

ODKAZ NA ČLÁNEK

 

GAMING ADVANCED - HERNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

V posledním "obecném" díle Vám zonic popsal podrobně své herní vybavení. Myš, klávesnice, podložka, sluchátka. Všechen tento "equip" Vám bezpochyby pomůže k lepším individuálním výkonům.

ODKAZ NA ČLÁNEK

 

2.ČÁST

GAMING ADVANCED - NUKE: Teroristé, buyround, pokladiště A
První taktikou je dělený útok na horní pokladiště za stranu teroristů na mapě de_nuke.

ODKAZ NA ČLÁNEK

 

GAMING ADVANCED - INFERNO: Teroristé, buyround, pokladiště A

V tomto článu se podíváme na taktiku na mapě de_inferno, opět za stranu teroristů a znovu v buyroundu. Při defaultním rozestavení se nejprve vyfejkuje barák, poté se rozbíhá fejkovaný rychlý útok na B pokladiště. Finální a tentokráte už nefejkované dobytí je směřováno na A plant.

ODKAZ NA ČLÁNEK

 

GAMING ADVANCED - NUKE: Teroristé, pistol round, pokladiště A

Poslední rekapitulace se týká opět mapy nuke. Zde tradičně za stranu teroristů je podrobně rozepsána taktika pro první kolo. Jedná se znovu o kombinaci útoku z venku a z boudy.

ODKAZ NA ČLÁNEK


STARŠÍ DÍLY WAY2WIN

way2win #1 - SK Gaming vs eSTRO: de_dust2 T side, buyround

V prvním díle w2w byla rozebírána taktika SK na mapě dust2, kdy čtyři teroristé přes spodní kata zahajovali útok na schody pomocí HE granátů. Následovalo kombinované dobývání A plantu ze schodů a dlouhé.

ODKAZ NA ČLÁNEK

way2win #2 - tbh vs mouz: de_inferno T side, 2.kolo

Po prvním prohraném kole za stranu teroristů na mapě de_inferno, se TBH, pomocí vhodně koupeného equipu, povedlo překvapit hráče mouz a tím získali cený bod, čímž srovnali na 1:1.

ODKAZ NA ČLÁNEK

way2win #3 - mouz vs k1ck: de_nuke CT side, 1.kolo

Ve třetím díle sme se zaměřili na rozestavení hráčů mouz v prvním kole na mapě de_nuke za stranu CT.

ODKAZ NA ČLÁNEK

way2win #4 - mTw vs Team Alternate: de_train CT side, 1.kolo & buyround

V poslední dvojsérii w2w jsme pomáhali objasnit systém krytí pokladišť na mapě de_train. K demonstraci nám pomohl zápas mTw proti Alternate.

ODKAZ NA ČLÁNEK 1/2
ODKAZ NA ČLÁNEK 2/2

Doufáme v to, že série článků way2win Vám  zpříjemní a usnadní hru samotnou, a stane se dobrým lákadlem pro to, aby jste se na portál United-Games.cz rádi vraceli i v přístím roce.

Závěrem mi nezbývá nic jiného než všem věrným čtenářům popřát pěkné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce, ať už na poli esportu, tak i v samotném životě.

Žádné komentáře