Slayers-Zone

Bunny Hop

Dnes se naučíme, jak skákat bunny hop pozor jen v teorii v praxi se to budete muset naučit samy.
Na začátek si řekneme, že bunny hop jsou skoky navazující na sebe diky které můžeme dosahnout až 4krát větší rychlosti než je v cs možné.

Jak na něj?

1, První odraz :
- Držíte šipku do předu dokud nedosáhnete nejvyšší rychlosti (trvá to chvilku) začnete strafovat doleva (držet šipku do leva) a zároveň otačejte myší směrem doleva. Až myší dostanete okolo 45° zmáčkněte výskok

2, První skok :
- Přechod z prvního odrazu k druhému: Ihned, po ukončení první fáze (výskoku) pusťte šipku dopředu (v dalšich krocích už ji nikdy nesmíte zmáčknout, jinak se rychlost změní na minimální hodnotu serveru) i šipku doleva. Ihned po puštění šipky doleva zmáčkněte straf doprava a myškou začněte točit doprava (opět do úhlu 45° od původní dráhy, což byl původní směr rovně). Těsně před dopadem přstaňte otáčet myší a zmáčkněte výskok (pozor, při mačkání výskoku myší nesmíte nikdy pohybovat).

3, Druhý skok :
- Po druhém odrazu musíte ihned pustit straf doprava a začít strafovat doleva a myškou točit doleva již v známém ůhlu 45°, no a před dopadem opět přestat otáčet myší, zmáčknout skok. Po další výskoku se upakuje zase drufá fáze a pak zase fáze třetí, pak zase druhá atd atd....prostě pořád dokola. Nejdůležitější je ovšem dávat si pozor ať neotáčíte myškou při dopadu a nikdy při bunnyhopu (kromě ůvodního skoku) nezmáčknete pohyb dopředu.
Tak to by snad bylo, přeji příjemné cvičení :)

Video ukázka: